Посета Скопљу
Делегација наше школе, коју су чинили директорка Биљана Тодоровић, три наставника и 10 ученика 6. и 7. разреда (5 дечака и 5 девојчица), била је гост ООУ "Јан Амос Коменски" из Скопља, које је просављало свој патронат (дан школе). Посета је трајала три дана, од 27. до 29. марта 2026. године, Том приликом две школе заједно су обележиле значајан јубилеј - 50 година пријатељства ООУ "Јан Амос Коменски" и ОШ "Станислав Сремчевић". Током посете обишли смо знаменитости Скопља: централни градски трг, К[...]

СР
SR
EN